Akademickie Biuro Karier - Bezpłatne dyżury doradcy zawodowego

Zapraszamy na darmowe konsultacje z doradcą zawodowym organizowane przez nasz Biuro Karier. Dostępne od początku października. Liczba miejsc jest ograniczona!

Oferta Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego cały czas się rozbudowuje.Tym razem w wyniku współpracy nawiązanej z p. Alicją Komander, przygotowaliśmy dla Was dyżury doświadczonego doradcy zawodowego. Pierwsze BEZPŁATNE konsultacje odbędą się już 8 i 22 października 2015 r.

Planowanie kariery to proces żmudny. Aby osiągnąć sukces w postaci zadowolenia z pracy, należy zainwestować swój czas oraz wysiłek w precyzyjne określenie swojego celu zawodowego.

Podczas indywidualnych konsultacji dowiesz się:

- jakie są Twoje predyspozycje; w jakim środowisku pracy będziesz się czuł spełniony,

- jakie są Twoje mocne strony,  poznasz obszary do doskonalenia,

- co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne – ustalisz swój system wartości.

Jeśli zastanawiasz się

- nad wyborem zawodu lub jego zmianą,

- chcesz zaplanować swoją ścieżkę kariery zawodowej - stworzyć indywidualny plan działania,

- przygotować się do poszukiwania pracy

skorzystaj z możliwości  - zapisz się już teraz na spotkanie z doradcą zawodowym. Nie czekaj do końca studiów!

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej