Fundacja DKMS Polska zaprasza do akcji "Aaaaaby uratować komuś życie zostań liderem!"

Jesteś studentem studiów dziennych? Zostań liderem i zorganizuj akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku na swojej uczelni! Jako lider projektu będziesz zajmować się nim w ramach stażu w Fundacji DKMS Polska.

„Powiedz AAAaaa” to nowa nazwa i nadzwyczaj wyjątkowa koncepcja projektu studenckiego. Tym razem studenci chcący zorganizować akcję rejestracji na swojej uczelni, wszystkie działania będą realizowali w ramach stażu w Fundacji DKMS Polska, jako Liderzy projektu. Do projektu zostanie włączonych 80 studentów reprezentujących 40 uczelni z całej Polski.

W ramach poprzednich inicjatyw skierowanych do studentów z całej Polski, na uczelniach zarejestrowano ponad 64 000 potencjalnych Dawców, spośród których już ponad 130 podarowało potrzebującym Pacjentom szansę na życie. Nie byłoby to możliwe bez nieocenionego zaangażowania studentów, którzy takie akcje organizowali.

Rekrutacja liderów trwa do 21 października włącznie. Nie zwlekaj i jak najszybciej prześlij swoją aplikację!

Zalicz staż. Przeżyj przygodę. Pomóż ratować życie.

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu znajdziesz na stronie: www.dkms.pl/student

Koniecznie dołącz do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/557556587731897/