I Przegląd Dokonań Kół Naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego

Samorząd Studencki oraz Koła naukowe zapraszają na „I Przeglądu Dokonań Kół Naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego”, który odbędzie się już 15 grudnia. Zainteresowane koła będą miały możliwość zaprezentowania szerokiej publiczności swoich najnowszych oraz zrealizowanych w 2015 roku przedsięwzięć.

Celem przeglądu będzie przede wszystkim zaprezentowanie sprawnego funkcjonowania kół naukowych oraz pomysłowości i osiągnięć ich członków. Dodatkowo prezentacje pomogą zachęcić studentów do aktywności w tego typu działalności oraz podkreślą jak ważne jest dofinansowywanie działalności naukowo-kulturalnej studentów.

Planowany program

miejsce : Aula Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

- godz. 9:00 rejestracja uczestników

- godz. 10:00 rozpoczęcie przeglądu

- prezentacje Kół Naukowych

- godz. 12:00-12:30 przerwa kawowa

- prezentacje Kół Naukowych

- godz. 15:00 zakończenie

Część nieoficjalna:

godz. 21:00 spotkanie integracyjne Kół Naukowych US w klubie studenckim.

Przegląd ma na celu pokazanie, czym zajmują się Koła Naukowe działające na naszej uczelni. Forma prezentacji jest dowolna, czas na wystąpienie to 5 minut. Po przeglądzie planowana jest publikacja biuletynu informacyjnego prezentująca działalność Kół Naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zgłoszenia kół przyjmowane są e-mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie pod nr tel. 793-620-800 do 20 listopada, natomiast materiały (prezentacja PDF, PowerPoint, zdjęcia, itp.) należy dostarczyć najpóźniej do 3 grudnia 2015 roku.

Więcej informacji: Paweł Cichecki, tel. 91 444 11-50