Giełdy Pracy Akademickiego Biura Karier US

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Szczecińskiego na Giełdy Pracy organizowane przez Akademickie Biuro Karier US. Kilkudziesięciu wystawców, dodatkowe warsztaty w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz masa ciekawych spotkań, zarówno dla jeszcze studiujących jak i dla osób, które zakończyły już edukację.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 17 listopada 2015 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług (ul. Cukrowa 8) oraz 18 listopada 2015 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (ul. Mickiewicza 64) w godz. 9.00 – 14.00 odbędą się Giełdy Pracy.

Jest to doskonała możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcami i wymarzona okazja do znalezienia praktyki, stażu lub pracy nie wychodząc poza mury uczelni. Pracodawcy będą na Was czekać!! Lista Firm, które wezmą udział w wydarzeniu dostępna jest poniżej.

Dodatkowo w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przygotowaliśmy dla Was ciekawe propozycje warsztatów – każdego dnia tygodnia możecie wziąć udział w innym spotkaniu z praktykami, którzy pokażą Wam m.in.  jak rozwijać umiejętności miękkie. Szczegóły dostępne są tutaj >>>

Co więcej na Giełdach swoje stoisko będzie miało Narodowe Forum Doradztwa Kariery, na którym będziecie mogli się skonsultować z doradcą zawodowym.

W Giełdach Pracy uczestniczyć będą następujący pracodawcy:

Aegon Premium TU S.A. Oddział Szczecin

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Arvato Polska

Aviva

Ayusa-Intrax GmbH

Biuro Doradztwa Ekologicznego i Inwestycyjnego Sp. z o.o.

CAPITOL

Cultural Care Poland Sp. z o. o.

Dansk Supermarked SSC - Netto Sp. z o.o.

DGS Business Services

Firma Audytorsko-Ksiegowa Sp. z o.o., sp. k.

Genpact Pl

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.

IDEA HR

InterKadra

Kabel Technik Polska Sp. z o. o.

KS Service Sp. z o.o.

LSJ HR GROUP

METRO SERVICES PL

Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Ośrodki Wsparcia Ekonomii SPołęcznej Aktywa Plus Emilia Kowalska

Pixel Legend

One Globe

POCZTA POLSKA S.A.

Profi Biznes Group

Prudential

PZU

Raiffeisen Polbank

Randstad Polska Sp. z o.o.

Squiz Poland Sp z o.o.

Technopark Pomerania