Paryż 13.11 - i co dalej?

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Wydziału Humanistycznego US w związku z atakami terrorystycznymi w Paryżu, zaprasza na debatę „Paryż 13.11 - i co dalej?”, poświęconą ostatnim wydarzeniom we Francji i ich możliwym konsekwencjom dla Polski, Europy i świata.

W dyskusji udział wezmą: dr Włodzimierz Puzyna, konsul honorowy Republiki Francuskiej oraz pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego: dr Pierre-Frédéric Weber z Katedry Filologii Romańskiej (profesor wizytujący, specjalista w zakresie historii stosunków międzynarodowych), dr Radosław Ptaszyński z Zakładu Studiów Niemcoznawczych WH oraz prof. Jacek Łapott z Zakładu Studiów nad Społecznościami Lokalnymi WH. Panel poprowadzi dr Barbara Patlewicz z Zakładu Badań i Analiz Wschodnich WH.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 listopada, o godzinie 11.00, w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych, w sali 134, przy ul. Krakowskiej 71-79.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.