Promocja naukowców US 2015

3 grudnia odbędzie się uroczysta promocja doktorów i doktorów habilitowanych Uniwersytetu Szczecińskiego. Przysięgę doktorską złoży pięćdziesiąt jeden osób z następujących wydziałów Uniwersytetu Szczecińskiego

Wydział Nauk o Ziemi, Wydział Biologii, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Wydział Humanistyczny, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, Wydział Prawa i Administracji, Wydział Filologiczny oraz Wydział Matematyczno-Fizycznego to jednostki, któryych pracownicy złożą przysięgę.

Natomiast dyplomy habilitacyjne odbierze z rąk rektora US siedmiu doktorów z czterech wydziałów:  dr hab. Anna Barwińska-Małajowicz, dr hab. Iwona Bąk oraz dr hab. Christian Lisz Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, dr hab. Anna Sierosławska z Wydziału Biologii, dr hab. Grzegorz Chojnacki z Wydziału Teologicznego oraz dr hab. Barbara Rodziewicz i dr hab. Barbara Komenda-Earle z Wydziału Filologicznego.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 3 grudnia, w Rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego, w Sali Senatu US, przy al. Jana Pawła II 22a, o godzinie 9.00.

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów.

Pełna lista nazwisk w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (lista promowanych grudzień 2015.doc)lista promowanych grudzień 2015.doc[Lista doktorów i doktorów habilitowanych]37 Kb