AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI zaprasza wolontariuszy!

Basia Kurdej-Szatan rozgrzewa serca mężczyzn, Julka Kamińska rozpoczyna poszukiwania bohaterów, a tysiące osób jednoczą się na ogólnopolskich szkoleniach. To znak – rekrutacja wolontariuszy AKADEMII PRZYSZŁOŚCI rozpoczęta!

Ponad 13 500 SuperW

W tym roku Szlachetna Paczka i Akademia łączą swoje siły, by wspólnie walczyć o świat, w którym nie ma miejsca na biedę. Do pokonania biedy nie wystarczy dobra wola. Potrzebni są wolontariusze, czyli SuperW, a tych ma być w Polsce ponad 13 500. Wolontariusze podejmują wyzwanie, docierają do rodzin i dzieci, które straciły wiarę w lepsze jutro. Dzięki nim potrzebujące rodziny włączone do Paczki oraz dzieci z Akademii uczą się wygrywać, stają się sprawcze i przedsiębiorcze.

- Dzięki Paczce jestem bardziej otwarty na świat i ludzi. Uwierzyłem w to, że mam wpływ na rzeczywistość, która mnie otacza – mówi Kamil, wolontariusz Paczki z Krakowa.

Leć walczyć z biedą

SuperW to wyższa jakość zaangażowania w wolontariat. SuperW Paczki przekracza swoje granice, odwiedza potrzebujących w ich domach i podejmuje decyzję o włączeniu do projektu. Pomaga tym, którzy czują się bezradni, opuszczeni i nieważni. SuperW Akademii regularnie spotyka się z dzieckiem, przeprowadza go od porażki w szkole do sukcesu w życiu i daje nadzieję na lepsze jutro.

To właśnie dzięki wolontariuszom pani Krystyna uwierzyła w siebie i dostała pracę na 8. piętrze Pałacu Kultury, pan Zbyszek pierwszy raz od dziesięciu lat ma z kim porozmawiać, a 7-letnia Kasia, której niedawno zmarł tata, po raz pierwszy zgłosiła się do tablicy!

Aplikuj, jeśli:

* masz w sobie chęć niesienia pomocy

* chcesz się rozwijać i brać udział w szkoleniach

* lubisz pracę na wysokich obrotach i kochasz wyzwania

* chcesz dołączyć do prestiżowej Drużyny SuperW

* masz ukończone 18 lat

Zadania wolontariusza Akademii:

* spotkania z dzieckiem i pomaganie mu w pokonywaniu szkolnych trudności

* współpraca z darczyńcami

* działania w drużynie w celu organizacji wydarzeń dla dzieci, współpracy ze szkołami itp.

Co możesz zyskać:

* realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość

* radość z niesienia pomocy

* szansę na sprawdzenie się w działaniu

* rozwój cenionych kompetencji takich jak: komunikacja, praca w zespole, budowanie relacji, organizacja własnego czasu

* udział w szkoleniach

* nową paczkę przyjaciół i znajomych

Zostań wolontariuszem Akademii. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Dołącz do Drużyny na: www.superw.pl

Kontakt:

Jarosław Czerniak +48 785 988 410