Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

IV GIEŁDY PRACY 2016 – Dwa dni, dwa wydziały – ok. 40 pracodawców

To doskonała możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcami i wymarzona okazja do znalezienia praktyki, stażu lub pracy nie wychodząc poza mury uczelni. Pracodawcy czekają na Was !!

ZASTANAWIASZ SIĘ:

* Jak i gdzie szukać informacji o praktykach, stażach lub pracy?
* Jak zdobyć doświadczenie zawodowe?
* Czego oczekują pracodawcy?
* Jaka praca do mnie pasuje?

Właśnie tutaj znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania. Zapraszamy na Giełdy Pracy organizowane przez Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US.

Giełdy Pracy odbędą się:
* PONIEDZIAŁEK - 14 listopada 2016 r. w godz. 9.30 – 14.00
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania - ul. Mickiewicza 64

* WTOREK - 15 listopada 2016 r. w godz. 9.30 – 14.00
Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług - ul. Cukrowa 8

Zachęcamy do zapoznania się z wizytówkami firm i instytucji (tutaj >>>), które biorą udział w Giełdach Pracy. Zabierz ze sobą CV, które wcześniej możesz skonsultować z pracownikami ABK US.

Każdego dnia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości możecie wziąć udział w innym spotkaniu. Czekają na dla Was ciekawe propozycje warsztatów, które poprowadzą praktycy. Szczegółowe informacje już niebawem na www.abk.univ.szczecin.pl