Internetowe Rewolucje – spotkanie na WNEiZ

Zapraszamy na spotkanie z marką Google, które odbędzie się 24 listopada o godz. 12:00 (Nowa Aula na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania).

Internetowe rewolucje prowadzić będą:

Trener Google Maciej Westerowski, który od kilku lat specjalizuje się w marketingu online ze szczególnym uwzględnieniem niepublicznych placówek oświatowych i służby zdrowia.

Zmierzysz się także z półgodzinnym case-study i poznasz ludzi, którzy swój sukces zawdzięczają działaniom w Internecie:

- Pawła Fornalskiego - ma 36 lat i przy tym 19-tnie doświadczenie w e-commerce. W roku 2016 pismo eHandel przyznało mu nieoficjalny tytuł “Ojca chrzestnego polskiego e-commerce”, a w najbardziej prestiżowym konkursie branżowym eKomersy otrzymał nagrodę specjalną za największy wkład w rozwój polskiego ecommerce. Jest prezesem zarządu IAI S.A., spółki notowanej na giełdzie NewConnect dostarczającej od roku 2000 usługę IAI-Shop.com. IAI S.A. którą założył, obsługuje kompleksowo profesjonalne sklepy i hurtownie internetowe. Dzięki zapewnieniu swobody konfiguracji i wyglądu, bezpieczeństwa i świetnego stosunku ceny do jakości i możliwości, korzysta z niego już ponad 3500 sklepów internetowych, generując rocznie łączne obroty w wysokości prawie 4 miliardów zł. Obecnie pochłania go głównie wprowadzanie usług IAI na rynek brytyjski, gdzie IAI ma biuro handlowe, pod nazwą IdoSell Shop. W listopadzie 2013 r. zaprezentował swój zupełnie nowy projekt IdoSell Booking, który umożliwia dokonywanie bezpośrednio rezerwacji i transakcji przez stronę WWW, pomiędzy turystą a właścicielem pensjonatu, apartamentu lub małego hotelu. Produkt szturmem zdobywa rynek i aktualnie obsługuje już rezerwacje w kilkuset obiektach. Od roku 2012 zajmuje się także akwizycją spółek. W roku 2013 IAI nabyło 49% udziałów w Traffic Trends sp. z o.o. - liderze pozycjonowania sklepów internetowych, a w 2014r. 35% udziałów w Cupsell sp. z o.o. - platformie sprzedaży odzieży z własnym nadrukiem. Paweł Fornalski, w branży internetowej obecny jest od roku 1997. W międzyczasie był freelancerem i programistą. Zaczynał przygodę z komputerami w wieku 11 lat. Ukończył studia inżynierskie, magisterskie i doktoranckie na Wydziale Informatyki Politechniki Szczecińskiej. Po studiach prowadził również portale społecznościowe, w tym posiadał większościowy udział w portalu Hip-Hop.pl, pierwszej dużej społeczności, a w przeszłości także najpopularniejszej stronie muzycznej w Polsce, który sprzedał w roku 2013. Mieszka w Szczecinie. Jego pasja to kalistenika oraz hokej na lodzie i rolkach, w który grał w przeszłości w lidze niemieckiej i polskiej ekstraklasie.

- Pawła Krzycha – blogera, przedsiębiorcę, specjalistę ds. mediów społecznościowych. Wcześniej nabywał doświadczenie współpracując z firmami z sektora MŚP, zajmował się obszarem marketingu i handlu w Porcie Szczecin-Świnoujście, a także content marketingiem i social mediami w home.pl. Od ponad 6 lat prowadzi również bloga o Szczecinie >>>. Obecnie związany z firmą BKF. Pasjonat Szczecina, futurystyki, nowych technologii, podróży i aktywnego wypoczynku.

Spotkanie jest bezpłatne.

Na wydarzenie wymagana jest rejestracja pod tym linkiem: goo.gl/13qE6U