Informatyka w Zarządzaniu i Computational Methods in Experimental Economics

W dniach 30.11-1.12.2016 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania odbędą się dwie konferencje naukowe - krajowa konferencja „Informatyka w Zarządzaniu” oraz międzynarodowa konferencja „Computational Methods in Experimental Economics”.

Celem pierwszej z nich jest prezentacja wyników badań z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych w zarządzaniu i wspomaganiu decyzji, natomiast drugiej - popularyzacja wiedzy i najnowszych osiągnięć naukowych w zakresie wykorzystania metod komputerowych w ekonomii eksperymentalnej. W konferencjach uczestniczyć będą wybitni przedstawiciele świata nauki z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych, na czele z prof. Fabio Babilonim, z Uniwersytetu Sapienza w Rzymie, prof. Jayem Liebowitzem z Uniwersytetu w Harrisburgu (USA) i prof. dr hab. inż. Ryszardem Budzińskim z Uniwersytetu Szczecińskiego, jak również przedstawiciele biznesu z firm informatycznych GlobalLogic i intive. Więcej informacji dostępnych jest na stronach konferencji, pod adresem: http://konferencje.pti.szczecin.pl/pl.