Wykład "Zarządzanie w TSL"

Katedra Organizacji i Zarządzania oraz Katedra Gospodarki Światowej i Transportu Morskiego Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego serdecznie zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu ZARZADZANIE, JAK SIĘ MASZ?

Termin: 16.stycznia, godz. 13.00

Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Cukrowa 8 sala 218 w Szczecinie

- Zarządzanie „ręczne” we wszystkich aspektach i poziomach; czy ma racje bytu…?

- Zarządzanie firmą w formule procesowej z zastosowaniem technik i metod zarządzania,

- Zarządzanie firmą w formule produktowej z zastosowaniem niektórych metod zarządzania,

- One stop shopping: czy to już historia, czy nie?

Wykład poprowadzi gość specjalny pan Mirosław Mrówczyński - Dyrektor PKP CARGO CONNECT sp. z o.o.

Zapisy na wykład prosimy kierować do 15 stycznia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Informujemy, że każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzenia uczestnictwa!

Serdecznie zapraszamy!

dr Katarzyna Brzychcy i dr Karolina Drela