Świat we wrzeniu

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na spotkanie z wybitnymi pisarzami, dziennikarzami oraz reportażystami, którzy poruszają w swoich tekstach istotne problemy współczesnego świata.

W ramach spotkania, które odbędzie się 16 października w auli Wydziału Humanistycznego US, zaplanowana jest dyskusja na temat politycznych, społecznych i kulturowych wyzwań, jakie niosą takie zjawiska jak kryzys imigracyjny, ocieplanie się klimaty i globalizacja.

Uczestnikami spotkania będą: Wojciech Jagielski, Dariusz Rosiak, Jarosław Mikołajewski, Paweł Sito oraz gość specjalny Marina Hulia - dyrektorka Szkoły na Dworcu w Brześciu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 16 października, o godzinie 10.00, w sali 155, przy ul. Krakowskiej 71-79.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.