Laur Uniwersytecki - głosowanie

Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia US, dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US - została nominowana do Lauru Uniwersyteckiego w kategorii Uniwersytecki Ambasador! Decyzją Delegatów Forum Uniwersytetów Polskich prof. Kotarska znała się w wybranej trójce najlepszych kandydatów.

- Dziekan Katarzyna Kotarska w swoim działaniu zawsze kieruje się dobrem studentów, którzy mogą liczyć na wsparcie merytoryczne i pomoc organizacyjną przy realizowanych przez siebie inicjatywach - argumentują studenci, którzy zgłosili kandydaturę prof. Kotarskiej do konkursu.

Głosowanie trwa do piątku, 19 stycznia, do godz. 12.00. Zatem to już ostatnie chwile na oddanie głosu! Głosować można codziennie za pośrednictwem Facebooka oraz adresu mailowego. Uczelniana Rada Samorządu Studentów US promuje tą informacje poprzez wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1609727859119615/?ti=cl

GŁOSY MOŻNA ODDAWAĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ.