Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet - półfinał

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Szczecińskiego z przyjemnością informuje, że jest organizatorem Półfinału A Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet, który odbędzie się  w dniach 18-21 stycznia 2018r.

W tym roku do naszego miasta przyjedzie 14 najlepszych żeńskich drużyn akademickich z północnej  Polski, które obok drużyn Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego rywalizować będą o awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 15-18.02.2018r.

Rozgrywki półfinałowe toczyć się będą od piątku do niedzieli na obiektach ZUT przy ul. Tenisowej oraz Towarzystwa Salezjańskiego przy ul. Ku Słońcu.

- Do turniej finałowego awansuje 6 najlepszych zespołów z półfinału. Wśród drużyn, w których upatruje się kandydatów do awansu, jest prowadzona przez Piotra Sochańskiego reprezentacja Uniwersytetu Szczecińskiego. Mamy nadzieję, że w niedzielnym finale, który odbędzie się o godz. 13:00 na hali sportowej Towarzystwa Salezjańskiego, nie zabraknie futsalistek naszej uczelni - podkreślają przedstawiciele Klubu Uczelnianego AZS US.

Szczegółowe informacje i harmonogram gier znajdują się na stronie azs.usz.edu.pl.

Zapraszamy do kibicowania.