Warsztat ProfiMeeting - "Głos w roli głównej".

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na bezpłatny warsztat pt.: "Głos w roli głównej".

- Twój głos, to Twoja wizytówka! Ton głosu mówi znacznie więcej niż słowa. W jaki sposób można to interpretować i jak nad tym zapanować? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi podczas najbliższego meetingu – ProfiMeetingu. Ponadto podczas ‘mityngu” dowiesz się jak duże znaczenie ma jakość Twojego głosu podczas wystąpień publicznych. Poznasz ćwiczenia poprawiające jego brzmienie i siłę. Dowiesz się w jaki sposób możesz poprawić swoją wymowę - zachęcają organizatorzy.

Zagadnienia poruszone podczas spotkania:
- głos jako, niezależny od słowa, środek wyrazu
- co wpływa na nasz głos?
- czy można zmienić barwę głosu i jak to zrobić?
- czym jest intonacja i w jaki sposób nad tym pracować?
- jakie tempo mówienia jest najlepsze?
- w jaki sposób wzmacniać siłę głosu?
- jakie znaczenie ma oddech podczas mówienia?
- jak pracować nad oddechem?
- po co nam dykcja?
- w jaki sposób można poprawić artykulację?
- pewny głos w budowaniu pewności siebie
- co to znaczy „mówić z przepony”?

Warsztaty poprowadzi:
Katarzyna Majewska - Trener, aktor, logopeda, Coach ACC ICF, specjalista ds. wystąpień publicznych, autoprezentacji osobistej. Stwarza przestrzeń do rozwoju osobistego poprzez pracę nad emisją głosu, wystąpieniami publicznymi, ekspresją ciała czy improwizacją aktorską. Kocha inspirować i wyzwalać kreatywność, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

Wydarzenie odbywać się będzie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, począwszy od 5 lutego 2018 r. w godzinach: 17.00 – 20.00 na Auli Nowej Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.

Zapisy: http://www.uczestnicy.pl/event/profimeeting---glos-w-roli-glownej