Rozmowy rekrutacyjne w czasie Giełd Pracy

Podczas kolejnej edycji Giełd Pracy studenci będą mogli spotkać się z pracodawcami by odbyć wstępne rozmowy rekrutacyjne. Giełd Pracy organizowane przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego odbędą się w dniach 13-14.03.2018r. na Wydziałach Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US.

Studenci US nie będą musieli udawać się do siedziby firmy – będą mogli spotkać się z pracodawcą na uczelni. Wystarczy wypełnić formularz, a w nim wybrać pracodawcę, z którym student chciałby się spotkać, a na końcu załączyć swoje CV.

ABK na aplikacje czeka do 2 marca 2018.

Dokumenty aplikacyjne zostaną przekazane do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danej firmie, które zdecydują, z którymi kandydatami odbędą rozmowy w czasie Giełd Pracy w umówionych terminach.