Warsztat ProfiMeeting - "Publiczność i ja – bądź mistrzem prezentacji!"

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na bezpłatny warsztat pt.: "Publiczność i ja – bądź mistrzem prezentacji!".

- Zapraszamy na warsztat, który przybliży tajniki skutecznych i efektywnych wystąpień. Uczestnicy dowiedzą się jak kreować swoją postawę wobec swojego audytorium oraz poznają psychologiczną stronę pracy prezentera - zachęcają organizatorzy z firmy Profi Biznes Group.

Organizatorzy bedą mówić:

- o profesjonalnej postawie prezentera
- o zarządzaniu swoimi rękami i nogami w trakcie mówienia
- uśmiech i kontakt wzrokowy – jak pomagają, a kiedy robią Nam krzywdę
- o tremie – jak ją „oswoić”
- o uczestnikach – jaki jest odbiór prezentacji, kiedy stosujemy techniki wystąpień publicznych

Warsztaty poprowadzi:

Katarzyna Szczudrawa - Trener biznesu, doradca zawodowy VCC, menadżer, Coach, specjalista w dziedzinie etykiety biznesowej, standardów obsługi oraz doradztwa wizerunkowego. Kreator profesjonalnego wizerunku biznesowego. Prowadzi szkolenia metodami aktywizującymi, dzięki czemu nawiązuje pozytywne relacje z grupą.

ZAPISY: http://www.uczestnicy.pl/event/profimeeting---publicznosc-i-ja---badz-mistrzem-prezentacji

Wydarzenie odbędzie się 5 marca, w godzinach: 17.00 – 20.00 na Auli Nowej Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.