Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Oferta pracy - Uczelniane Centrum Informatyczne

Uczelniane Centrum Informatyczne (UCI) Uniwersytetu Szczecińskiego poszukuje kandydata do pracy na stanowisku PRACOWNIK SEKCJI UCZELNIANYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH – specjalista informatyk.

1. Zakres obowiązków:

•    nadzór nad systemami eksploatowanymi na Uniwersytecie Szczecińskim oraz planowanie rozwoju tych systemów
•    wsparcie użytkowników w pracy w zakresie systemów funkcjonujących w Uniwersytecie Szczecińskim
•    obsługa wewnętrznego systemu zgłoszeń diagnozowanie i usuwanie od użytkowników systemu
•    współpraca z kadrą naukową i jednostkami US
•    utrzymanie i zapewnienie ciągłości pracy użytkowników
•    inne czynności, związane z obsługą systemów informatycznych obsługiwanych jednostek
•    tworzenie dokumentacji technicznej obsługiwanych systemów oraz realizację szkoleń.

2. Wymagania:

•    wykształcenie wyższe
•    znajomość zagadnień baz danych, języka SQL
•    znajomość tematyki bezpieczeństwa stacji roboczych
•    znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

3. Mile widziane:

•    znajomość systemu „Płatnik”
•    znajomość oprogramowania iReport Designer
•    znajomość tworzenia stron internetowych
•    prawo jazdy kat B wraz z własnym środkiem transportu

4. Zapewniamy:

•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
•    realizację ciekawych przedsięwzięć
•    dostęp do nowoczesnych technologii
•    pakiet szkoleń

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić