Ankieta rektora „Zmiany w szkolnictwie wyższym” dla pracowników administracyjnych

W związku z ministerialnymi pracami nad „Konstytucją dla Nauki” JM prof. dr hab. Edward Włodarczyk zwraca się do pracowników administracyjnych Uniwersytetu Szczecińskiego z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety „Zmiany w szkolnictwie wyższym”. Opracowane dane służyć będą przygotowaniu diagnozy i ukierunkowaniu prac nad niezbędnymi zmianami na naszej uczelni.

Pracownicy drogą e-mailową otrzymają unikatowy, jednorazowy link do ankiety (wygenerowany dla pojedynczego użytkownika), który zostanie wysłany na adres poczty służbowej w domenie usz.edu.pl. Ankietę będzie można wypełnić w dniach 3.04.-15.04.2018.

Kierowników jednostek prosimy o przekazanie informacji o ankiecie wszystkim pracownikom, a w razie potrzeby udostępnienie komputera w celu wypełnienia ankiety oraz pomoc w założeniu służbowej poczty internetowej w Uniwersyteckim Centrum Informatycznym.

Więcej informacji: http://ustawa.usz.edu.pl/

Kontakt w sprawach technicznych: Janusz Słotarski, tel. 91 444 10 63; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.