Wizyta Ambasadora Francji na US

Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, prof. dr hab. Edward Włodarczyk, zaprasza na spotkanie z Ambasadorem Francji w Polsce, Pierre'm Lévy'm oraz Honorowym Konsulem Francji i równocześnie naukowcem z Wydziału Filologicznego US, dr. Pierre'm Weber'em, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 10 kwietnia.

W trakcie spotkania zaplanowano wykład ambasadora pt. „Francja i Polska w Unii Europejskiej” oraz wystąpienie dra Pierre'a Weber'a, który tego dnia oficjalnie zostanie mianowany Konsulem Honorowym Francji*. Po wystąpieniach odbędzie się dyskusja z udziałem zaproszonych gości i publiczności.

Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie i odbędzie się we wtorek, 10 kwietnia 2018 roku, o godzinie 14.20 w Rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego, w Sali Senatu, przy al. Papieża Jana Pawła II 22A w Szczecinie.

* Oficjalne mianowanie odbędzie się o godz. 11.00 w siedzibie ośrodka Alliance Française przy ulicy Jagiellońskiej 33.