Debata "Rozwój nauki" na US - on-line

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji on-line z pierwszej z cyklu debat dotyczących roli nauki w świetle nadchodzącej ustawy „Konstytucja dla Nauki”, która odbyła się w Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, 19 kwietnia.

W pierwszej debacie, z cyklu trzech zaplanowanych spotkań, zatytułowanej "Rozwój nauki" udział wzięli: prof. Tadeusz Szubka oraz prof. Maciej Witek z Wydziału Humanistycznego, prof. Andrzej Bałaban z Wydziału Prawa i Administracji, prof. Andrzej Witkowski z Wydziału Nauk o Ziemi oraz prof. Andrzej Skrendo z Wydziału Filologicznego. Dyskusję poprowadziła prof. Iga Rudawska z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

Kolejne dwie debaty dotyczyć będą dydaktyki oraz spraw organizacyjnych i struktury US. O terminach zaplanowanych wydarzeń będą Państwo informowani w kolejnych aktualnościach.

Relacja on-line.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://ustawa.usz.edu.pl/