Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Economy, Management, Environment”

Przez dwa dni międzynarodowe środowisko naukowców będzie dzieliło się wiedzą i doświadczeniem podczas IX Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Economy, Management, Environment”, która odbędzie się w Szczecinie w dniach 22-23 maja 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Konferencja jest dziewiątą edycją wspólnej inicjatywy pracowników naukowych Katedry Ekonomiki Przedsiębiorstw, doktorantów oraz Koła Naukowego Ekonomiki Przedsiębiorstw na WNEiZ US. Przedmiotem konferencji są interdyscyplinarne panele naukowe i praktyczne związane z takimi zagadnieniami, jak gospodarka, zarządzanie i środowisko.

W konferencji uczestniczyć będą doktoranci, studenci i kadra naukowa Wydziałów Ekonomicznych Uniwersytetu Szczecińskiego i innych uczelni w Polsce i z zagranicy. W programie są wystąpienia goszczących naukowców i praktyków z Finlandii, Włoch, Turcji, Ukrainy, Portugalii, Chin. W tegorocznym panelu praktyków swój udział potwierdzili przedstawiciele firm EXOR Studios, Euro-Transfers Sp. z o.o., Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie Sp. z o.o., marki Create Your Business oraz EPAM Group Ltd. z Londynu. Goście będą także zwiedzali dwa oddziały Muzeum Narodowego w Szczecinie, w tym uhonorowany prestiżowymi nagrodami oddział Centrum Dialogu Przełomy.

Patronat nad Konferencją podczas każdej edycji sprawują Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego. Co roku, przedsięwzięcie jest promowane wśród szerokiego grona studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych, a także w mediach lokalnych.

Link do strony konferencji: https://konferencjagzs.wordpress.com/

Program dostępny w załącznikach poniżej