Badanie trendence Graduate Barometer 2015

Uniwersytet Szczeciński jest jedną z około 1000 uczelni, które biorą udział w trendence Graduate Barometer – największym europejskim badaniu na temat edukacji i kariery. Pytania zawarte w ankiecie dotyczą poziomu satysfakcji ze studiów oraz oczekiwań w stosunku do przyszłej kariery. Kwestionariusz zbiera opinie studentów z całej Europy oraz bada różnice i podobieństwa pomiędzy poszczególnymi krajami.

Badanie jest przeprowadzane w formie prostej ankiety internetowej, której wypełnienie nie zajmuje dużo czasu. W tym roku można wypełnić ją również w wygodny i bezpieczny sposób na urządzeniach mobilnych. Odpowiedzi osób biorący udział w badaniu są anonimowe, a dane chronione.

Aby wziąć udział w badaniu należy wejść na stronę www.trendence-gradbarometer.eu

Po wypełnieniu ankiety można pobrać publikację trendence Career Guide 2015, w której znajdują się przydatne informacje na tematy związane z szukaniem pracy, prawidłowym sporządzaniem dokumentów rekrutacyjnych, a także wyniki badania trendence Graduate Barometer 2014.

Szczegóły są dostępne na stronie Akademickiego Biura Karier.