Kursy języka niemieckiego dla studentów US i nie tylko

Wydział Filologiczny US zaprasza wszystkich studentów na kursy języka niemieckiego. Celem kursów jest przygotowanie studentów pierwszego roku do rozpoczęcia lektoratu języka niemieckiego na poziomie B1, poszerzenie kompetencji komunikacyjnych u osób średniozaawansowanych (od poziomu B1) oraz przygotowanie do certyfikatów Instytutu Goethego.

Kursy rozpoczną się w styczniu i będą trwały do czerwca 2015 r. Terminy zajęć w tygodniu zostaną uzgodnione z grupami, które są tworzone według poziomów: A1, A2, B1, B2. Kurs obejmuje 60 godzin i kosztuje 500 zł (możliwość płatności w ratach).

Dyżury informacyjne oraz zapisy są prowadzone przy al. Piastów 40 b (bud. V, pok.103) we wtorki od 18 listopada do 16 grudnia 2014 r. w godzinach 17-18. Informacje można uzyskać również mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub u koordynatora dra hab. Krzysztofa Nerlickiego, prof. US: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! W kursach mogą brać udział także osoby spoza Uniwersytetu Szczecińskiego.