Ogólnopolska konferencja w połączeniu z konkursem

Koło Naukowe Rachunkowości „Storno” działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiej "Rachunkowość – praktyka, nauka, dydaktyka" w połączeniu z konkursem z wiedzy o rachunkowości "Liderzy Rachunkowości".

Konferencja i konkurs odbędą się w dniach 22-23 kwietnia 2015 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US w Szczecinie.

Koszt uczestnictwa w konferencji oraz konkursie dla osób przyjezdnych wynosi 50 zł/os. (obejmuje nocleg, imprezy towarzyszące, zwiedzanie Szczecina z atrakcjami).

Nadesłane referaty na Konferencje zostaną opublikowane w recenzowanej monografii. Koszt publikacji jest darmowy. Tematyka referatów powinna dotyczyć poniższych paneli tematycznych Konferencji:

- rachunkowość finansowa,
- rachunkowość budżetowa,
- audyt,
- podatki.

Referaty należy przesłać do 1 marca 2015 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia uczestnictwa w konferencji i konkursie (drużyny 2-osobowe) czekamy do 8 lutego 2015 r. Ze względu na ograniczoną liczbę noclegów – liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje dotyczące szczegółów wydarzeń, harmonogramu, wpłat, wymogów edytorskich oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://knr.wneiz.pl/ogolnopolska-konferencja-w-polaczeniu-z-konkursem

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.