Warsztaty z coachingu - ankieta z proponowanymi tematami zajęć

W semestrze letnim Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US wraz z Julią Podwysocką planują przeprowadzić warsztaty z coachingu.

Julia Podwysocka jest dyplomowanym coachem i szkoleniowcem. Łączy warsztaty rozwoju osobistego i kompetencji miękkich. Jest również właścicielem Szkoły Relacji, w której programy warsztatów oparte są na procesie coachingu i postrzeganiu klienta jako jednostki podmiotowej: sprawczej, samodzielnej i potrafiącej wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje. Prowadzi sesje coachingowe, w czasie których pomaga w procesie dokonywania efektywnych zmian i tworzeniu drogi ku czerpaniu satysfakcji z życia.

W związku z tym Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US przygotowały ankietę dostępną pod adresem http://bit.ly/1BD0GO1 z proponowanymi tematami zajęć. Udzielone odpowiedzi pomogą stworzyć program, który będzie dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych Akademickiego Biura Karier US oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości US.