Niespecyficzne formy wspomagania treningu sportowego

Wydział Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia US zaprasza na wykład otwarty dra Piotra Żmijewskiego pt. "Niespecyficzne formy wspomagania treningu sportowego", który odbędzie się w najbliższy piątek, 20 marca.

Dr Piotr Żmijewski to obecnie jeden z czołowych fizjologów sportu, pracownik Zakładu Fizjologii w Instytucie Sportu w Warszawie, osoba odpowiedzialna za przygotowanie fizjologiczne wielu reprezentantów naszego kraju. Posiada stopień doktora nauk o kulturze fizycznej w specjalności fizjologia wysiłku fizycznego. Jest także redaktorem naczelnym czasopisma "Biology of Sport", wydawanego przez Instytut Sportu w Warszawie.

Wykład odbędzie się 20 marca o godzinie 13:30, w sali nr 223 Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia, przy al. Piastów 40b (budynek nr 6).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności zaś studentów, trenerów oraz nauczycieli.