VII Brydżowy Wielomecz o Puchar Dziekana WNEiZ

Już po raz siódmy na Wydziela Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zorganizowano brydżowy wielomecz o Puchar Dziekana WNEiZ.

W stawce 12 ekip najlepszym okazał się team Amatora Szczecin, klubu na co dzień rywalizuje w III lidze. Wyprzedził on reprezentacje Polic oraz Zachodniopomorskiego Związku Brydża Sportowego. Drużyna złożona z wykładowców Uniwersytetu Szczecińskiego zajęła 5. miejsce, zaś teamy naszych studentów zamykały pierwszą dziesiątkę. W rywalizacji uczestniczyło łącznie 12 drużyn.

Najlepszym gratulował wiceprezes Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Szczecińskiego Cezary Janiszyn oraz pomysłodawca i główny organizator - jak co roku udanej - imprezy prof. Jacek Batóg. Zawody zakończyła krótka ceremonia połączona z rozdaniem nagród. Te otrzymali nawet ostatni. Tradycyjnie.