Kształcenie i doskonalenie nauczycieli w Polsce, w edukacji akademickiej

Wydział Humanistyczny US jest współorganizatorem posiedzenia Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk z udziałem władz uczelni, miasta, regionów i dziekanów wydziałów pedagogicznych, edukacyjnych, nauk o wychowaniu, nauk pedagogicznych, które odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2015 roku.

Tematem posiedzenia będzie "Kształcenie i doskonalenie nauczycieli w Polsce, w edukacji akademickiej".

Komitet Nauk Pedagogicznych PAN jest samorządną reprezentacją nauk pedagogicznych, służącą integrowaniu uczonych z całego kraju, wchodzącą w strukturę korporacyjną PAN, tzn. w skład I Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych PAN.Komitet został powołany w 1953 r., a w jego skład wchodzą profesorowie pedagogiki wybierani przez właściwe środowiska naukowe oraz członkowie Akademii.

Załączniki:
Pobierz plik (PROGRAM.pdf)PROGRAM.pdf[ ]261 Kb